29 maart 2015 - 21:53 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft vrijdag in Madinate Al Irfane, universitaire wijk van Rabat, een nieuw opleidingsinstituut voor Imams, morchidines en morchidates ingehuldigd.
Het instituut vergde een investering van 230 miljoen dirham en zal zowel Marokkaanse als Arabische, Afrikaanse en Europese religieuze leiders van de toekomst opleiden. 447 buitenlandse studenten afkomstig uit Tunesië, Guinee, Ivoorkust en Frankrijk zijn reeds ingeschreven.
Volgens persagentschap MAP verspreidt het Mohammed VI instituut zich over ruim 28.000 m2 en biedt 1000 plaatsen aan. De bouwwerken waren in mei vorig jaar door de koning gelanceerd.
Het instituut heeft auditoriums, leslokalen en computerzalen, een polyvalente ruimte, een moskee, een bibliotheek en een campus voor 700 studenten met twee eetzalen en sociale en sportieve ruimtes.
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis