Faudel weigert Marokkaanse vlag tijdens concert in Laayoune
De Algerijnse rai zanger, Faudel, heeft geweigerd de Marokkaanse vlag aan te nemen in Laayoune, waar hij was uitgenodigd voor het Rawafid Azawan festival.
- Cultuur
Koning Mohammed VI heeft de Marokkaanse nationaliteit verleend aan de Frans-Algerijnse rai zanger Faudel.
Faudel is Marokkaan geworden door Koninklijk Dahir (koninklijk besluit), meldt het weekblad TelQuel in haar laatste editie.
De zanger, een tijd "Prince of Rai" genoemd, kent al jaren geen succes meer. Marokko is één van de weinige landen waar het nog steeds populair is.
Faudel werkt momenteel aan zijn comeback. De release van zijn nieuwe album, waarvan de single "Les enfants" reeds beschikbaar is, wordt later dit jaar verwacht.
Lees meer
De Algerijnse rai zanger, Faudel, heeft geweigerd de Marokkaanse vlag aan te nemen in Laayoune, waar hij was uitgenodigd voor het Rawafid Azawan festival.
Lenny Kravitz heeft zijn deelname bevestigd aan de elfde editie van het Mawazine Rhythms of the World festival (18-26 mei).
De 16e Kaftan editie wordt dit jaar opnieuw verwacht in mei. Het mode-evenement heeft in 2012 voor thema "De schatten van Ibn Battouta".
De in Cuba geboren Amerikaanse zanger Armando Christian Perez aka Pitbull, zal aanwezig zijn tijdens het Mawazine Rhythms of the World festival (18-26 mei) in Rabat.
De elfde editie van het Mawazine festival zal de deelname kennen van Algerijnse raï zanger Khaled, en Jamaicaanse reggae-ster Jimmy Cliff.