Zes Marokkanen bij rijkste Arabieren
De meest recente Forbes-ranking van 100 rijkste Arabische mensen, wordt zoals gewoonlijk aangevoerd door de Golfstaten, Libanon en Egypte. Marokko behaalt dit jaar de 6e plaats.
31 mei 2014 - 11:11 - Marokko
Mohamed Chaabi, oudste zoon van de Marokkaanse miljardair Miloud Chaabi, is woensdag op 60-jarige leeftijd overleden. Hij werd donderdag na het Asr gebed in de Al Chaabi moskee in Kenitra begraven.
De overleden was vice-voorzitter van Ynna Holding, eigendom van zijn vader. Mohamed Chaabi was in de jaren ’80 ook het jongste Kamerlid van Marokko, onder wijlen Koning Hassan II.
Mohamed Chaabi stond onder meer aan het hoofd van het familiebedrijf Dimatit, actief in diverse sectoren zoals water, landbouw, bouw en verpakking.
Mohamed Chaabi was vader van drie kinderen. In Kenitra werd hij als een gulle weldoener beschouwd. Honderden mensen begeleidden hem naar zijn laatste rustplaats.
Lees meer
De meest recente Forbes-ranking van 100 rijkste Arabische mensen, wordt zoals gewoonlijk aangevoerd door de Golfstaten, Libanon en Egypte. Marokko behaalt dit jaar de 6e plaats.
Ondanks zijn problemen met de justitie blijft Marokkaanse miljardair Miloud Chaabi de rijkste vastgoedmagnaat in Afrika. Dat stelt vastgoednetwerk Lamudi onder vermelding van...
Miloud Chaabi is zondag op de Achouhada begraafplaats in Rabat begraven. Politici en beleidsmakers woonden de begrafenis bij.
Miloud Chaabi is zaterdag overleden. De 86-jarige Marokkaanse miljardair bezweek aan de gevolgen van een hartaanval in een Duitse ziekenhuis.
Mauritaanse studenten op de universiteit van Kenitra, hebben een dankfeestje georganiseerd voor de Marokkaanse miljardair Miloud Chaabi.