Marokkaan beloond voor eerlijkheid
De directeur-generaal van de groep Ozone heeft besloten om een schoonmaker van zijn bedrijf in Khouribga te belonen voor zijn eerlijkheid.
17 oktober 2019 - 15:00 - Marokko
Een Franse toeriste heeft zaterdag aangifte gedaan van diefstal op het Djemaa El Fna plein in Marrakech. Een zakkenroller maakte de vrouw 5000 euro lichter.
Al Massae bericht dat de jonge dief de vrouw in de oude medina van Marrakech aanviel. Hij rende weg met haar handtas waarin haar nieuwe mobiele telefoon en 5000 euro zat.
De jongeman die de medina zichtbaar goed kende, verdween in enkele seconden in de kleine straatjes. Hij werd echter enkele uren later door de politie teruggevonden en gearresteerd.
Volgens het blad werd de zakkenroller naar het politiekantoor meegenomen en na verhoor in bewaring gesteld. Of zijn buit werd teruggevonden wordt niet vermeld.
Lees meer
De directeur-generaal van de groep Ozone heeft besloten om een schoonmaker van zijn bedrijf in Khouribga te belonen voor zijn eerlijkheid.
In Marrakech zijn twee restaurants op het Djemaa El Fna plein door de autoriteiten gesloten wegens de seksuele intimidatie van een minderjarige Franse toeriste.
Een Amerikaanse vrouw tegen wie Interpol meerdere internationale arrestatiebevelen had uitgegeven, werd afgelopen vrijdag op de Marrakech Menara luchthaven gearresteerd.
Een slangenbezweerder is door de politie in Marrakech gearresteerd voor het chanteren van een Scandinavische toeriste.
De Marokkaanse autoriteiten willen nog strenger optreden tegen het gebruik van drones in het land. De toestellen worden als een gevaar voor de nationale veiligheid beschouwd.