11 oktober 2019 - 15:50 - Marokko
De directeur-generaal van de groep Ozone heeft besloten om een schoonmaker van zijn bedrijf in Khouribga te belonen voor zijn eerlijkheid.
Bouchta kreeg een premie van 10.000 dirham, een reis naar Mekka en een nieuwe smartphone van het bedrijf "voor zijn voorbeeldig gedrag".
De jongeman gaf enkele dagen geleden het voorbeeld door een handtas met 5000 dirham aan zijn eigenares terug te geven. Hij weigerde toen zelfs een beloning die de vrouw hem wilde geven om hem te bedanken.
Bouchta is uiteraard dolblij met zijn premie en geschenken en verklaarde dat het de plicht is van elke burger om met eerlijkheid te handelen.
De jonge Bouchta werd op de zetel van Ozone in Rabat door de president directeur generaal ontvangen. De CEO prees het gedrag van de schoonmaker ondanks zijn moeilijke sociale en financiële situatie.
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko