Spanje: eerlijkheid jonge Marokkaan beloond
Een 16-jarige Marokkaanse migrant die alleen én illegaal in Spanje woont, heeft dankzij zijn eerlijkheid de media gehaald.
11 oktober 2019 - 15:50 - Marokko
De directeur-generaal van de groep Ozone heeft besloten om een schoonmaker van zijn bedrijf in Khouribga te belonen voor zijn eerlijkheid.
Bouchta kreeg een premie van 10.000 dirham, een reis naar Mekka en een nieuwe smartphone van het bedrijf "voor zijn voorbeeldig gedrag".
De jongeman gaf enkele dagen geleden het voorbeeld door een handtas met 5000 dirham aan zijn eigenares terug te geven. Hij weigerde toen zelfs een beloning die de vrouw hem wilde geven om hem te bedanken.
Bouchta is uiteraard dolblij met zijn premie en geschenken en verklaarde dat het de plicht is van elke burger om met eerlijkheid te handelen.
De jonge Bouchta werd op de zetel van Ozone in Rabat door de president directeur generaal ontvangen. De CEO prees het gedrag van de schoonmaker ondanks zijn moeilijke sociale en financiële situatie.
Lees meer
Een 16-jarige Marokkaanse migrant die alleen én illegaal in Spanje woont, heeft dankzij zijn eerlijkheid de media gehaald.
Het gedrag van enkele Kamerleden in het parlement eind vorige week heeft voor verontwaardiging gezorgd bij Koning Mohammed VI. De monarch liet het hem ook direct weten.
Een lijfwacht van Koning Mohammed VI is op vrijdag 10 oktober gewond geraakt toen een man de koninklijke stoet verstoorde om de monarch te benaderen in Rabat.
Een 87-jarige vrouw heeft in Marokko aangifte gedaan tegen meerdere mensen waaronder een advocaat, voor fraude en oplichting. De oude vrouw tekende zonder het te weten een...
De eigenares van een café in de wijk Moulay Rachid in Casablanca heeft haar lokaal in een bordeel veranderd. Ze richtte er zelfs kamers in om klanten te ontvangen.