Zoeken

Marrakech: belager toeriste opgepakt

31 december 2019 - 20:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een verdachte is afgelopen donderdag in Marrakech gearresteerd voor het stelen van de mobiele telefoon van een buitenlandse toeriste.

Het slachtoffer had aangifte gedaan nadat haar mobiele telefoon in Arsat El Houta door een onbekende was gestolen.

Een patrouille snelde ter plekke en wist de dader na een kort onderzoek te identificeren en te arresteren. Tijdens een huiszoeking bij de man werd de gestolen telefoon teruggevonden.

De dief werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek. De toeriste kreeg haar telefoon terug.

Lees meer

Marokko: moordenaar taxichauffeur in Agadir opgepakt

De politie heeft in Agadir een verdachte gearresteerd voor de moord op een taxichauffeur in de hoofdstad van de Souss.

Amerikaans beleeft hel nadat Marokkaan haar telefoon hackt

Een Amerikaanse vrijwilligster van de organisatie Peace Corps, is het slachtoffer geworden van een Marokkaanse hacker.

Marrakech: zakkenroller steelt 5000 euro van toeriste

Een Franse toeriste heeft zaterdag aangifte gedaan van diefstal op het Djemaa El Fna plein in Marrakech. Een zakkenroller maakte de vrouw 5000 euro lichter.

Toeriste aangerand in Agadir, verdachte opgepakt

De politie in Agadir heeft afgelopen weekend een man gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij de aanranding van een buitenlandse toeriste. Er is een onderzoek gestart.

Vrouw in Marrakech opgepakt voor fotograferen andere vrouwen in hamam

Een vrouw is maandag in Marrakech gearresteerd nadat ze stiekem foto’s had genomen van andere vrouwen in een hamam.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team