Zoeken

Marouane Fellaini slachtoffer intimidatie in Liverpool

3 januari 2013 - 13:15 - Sport

Geschreven door Laila A.

Marouane Fellaini heeft onlangs de Engelse stad Liverpool verlaten voor Manchester, waar hij minder bekend is. Volgens Engelse media werd de Belgisch-Marokkaanse middenvelder in Liverpool lastiggevallen door vrouwen.

Door zijn verhuis wordt er in Engeland sterk gespeculeerd naar een transfer van Fellaini naar Manchester United.

Big Mo ontkent dit en zegt minstens tot het einde van zijn contract in 2016 bij Everton te willen blijven. Hij is, met acht doelpunten dit seizoen, één van de topspelers van Everton.

Marouane Fellaini was in december geschorst voor drie wedstrijden, omdat hij een kopstoot had gegeven aan Stoke City-verdediger Ryan Shawcross.

Lees meer

Marouane Fellaini geschorst voor kopstoot

Marouane Fellaini werd voor drie wedstrijden geschorst door het Engelse Football Association. De Belgisch-Marokkaanse international had afgelopen vrijdag een kopstoot gegeven...

Marokko wilde ’te grote’ Fellaini niet in selectie

Fathi Jamal, voormalige bondscoach van Marokko, zou hebben geweigerd Marouane Fellaini in het nationaal elftal op te nemen doordat hij hem te groot vond.

Marouane Fellaini in top 10 floptransfers Engeland

Manchester-middenvelder Marouane Fellaini is door het Engelse tabloid The Telegraph opgenomen in de top 10 floptransfers van het seizoen.

Marouane Chamakh naar West Ham

De Marokkaanse international Marouane Chamakh is door de Engelse Arsenal uitgeleend aan West Ham, tot het einde van het seizoen.

Marouane Fellaini naar Manchester United voor 32 miljoen

Manchester United heeft Everton-middenvelder Marouane Fellaini op maandag gecontracteerd voor 32,4 miljoen euro.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team