1 februari 2019 - 15:50 - Marokko
Een 68-jarige vrouw is eerder deze week overleden aan de gevolgen van influenza A (H1N1) in Marokko. Dat bevestigde regeringswoordvoerder Mustapha El Khalfi tijdens een perspunt.
Het slachtoffer leed aan meerdere andere ziektes die voor extra complicaties zorgden volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.
Afgelopen maandag stierf een 34-jarige vrouw al aan de griep in een kliniek in Casablanca. Ze was zeven maanden zwanger toen ze het virus contracteerde. Het kindje werd tijdens een spoedoperatie via keizersnede geboren maar overleed dinsdag.
Tijdens de regeringsraad op donderdag in Rabat gaf Anas Doukkali een overzicht van de epidemiologische situatie in het land en de maatregelen die door zijn afdeling werden getroffen om de verspreiding van influenza A H1N1 te voorkomen.
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!