Zoeken

Marokko: vrouw bekend moord op man die ze als vermist had opgegeven

15 november 2019 - 13:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een vrouw is door de politie in Khezara bij Khemisset gearresteerd voor de moord op haar man. De vrouw had het slachtoffer zelf als vermist opgegeven bij de politie.

De koninklijke gendarmerie geloofde de vrouw echter niet en startte een onderzoek. Het lichaam van de man werd enkele dagen later op een afgelegen plek ver van het dorpje waar hij woonde teruggevonden.

Na de vondst van het lichaam werd de vrouw gearresteerd en verhoord. Ze gaf uiteindelijk de moord toe en werd in voorlopige hechtenis genomen.

Akhbarona bericht dat het slachtoffer verslaafd was aan alcohol en het geld van een erfenis die het koppel had gekregen uitgaf aan feestjes. De vrouw besloot een einde te maken aan deze situatie door haar man dood te slaan en zijn lichaam te dumpen.

Lees meer

Marokko: man opgepakt voor doorsnijden keel vrouw

Een 57-jarige man is enkele dagen geleden in het Marokkaanse Fez gearresteerd voor de moord op zijn vrouw.

Marokko: celstraf voor verspreiden intieme foto’s jonge vrouw

Een jonge vrouw is wekenlang door een man lastiggevallen en bedreigd in Marokko. De oplichter wilde intieme foto’s van het slachtoffer op internet publiceren.

Marokko: vrouw vermoordt 70-jarige man die tweede vrouw wil nemen

Een vrouw heeft haar bejaarde man, imam van een moskee in Fez, vermoord omdat hij een tweede vrouw wilde nemen. Ze werd samen met haar dochter gearresteerd en aangeklaagd voor...

Marokko: zwangere minnares vermoord en in bos begraven

Twee verdachten zijn eerder deze week door de Koninklijke gendarmerie gearresteerd voor de moord op een jonge vrouw in Sebt El Guerdane, in de regio van Taroudant.

Marokko: man vermoordt vrouw tijdens lockdown

Een verdachte is vorige week in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor de moord op zijn 42-jarige vrouw.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team