Arrestaties na valse ontvoeringszaak in Sefrou
De politie heeft zaterdagnamiddag een 19-jarige vrouw teruggevonden die volgens haar familie met geweld was ontvoerd in Sefrou.
- Marokko
Een 29-jarige vrouw is in Casablanca in bewaring gesteld nadat ze zich op zondag verzette tijdens een politiecontrole.
De vrouw weigerde haar documenten af te geven en beledigde de agenten in de aanwezigheid van getuigen op de weg van Azemmour. Dat bericht de DGSN in een verklaring.
Een van de agenten filmde het incident met zijn bodycam. Ook getuigen filmden de woordenwisseling tussen de vrouw en de agenten. De beelden die op 21 juli werden opgenomen werden vervolgens op internet gedeeld.
Volgens de nationale veiligheidsdienst zal de vrouw in de komende dagen voor de rechter verschijnen.
Lees meer
De politie heeft zaterdagnamiddag een 19-jarige vrouw teruggevonden die volgens haar familie met geweld was ontvoerd in Sefrou.
Een filmpje van een vrouw in Oujda met een bebloed gezicht ging in de afgelopen dagen viraal op internet. De vrouw stelt door een agent op een markt te zijn mishandeld.
De politie heeft eind vorige week in Oujda een vrouw gearresteerd omdat ze een politie uniform had aangetrokken en er onfatsoenlijke foto’s mee had gemaakt.
Een politieagent heeft in Casablanca zijn dienstwapen moeten gebruiken tijdens de arrestatie van een drugsdealer.
De rechtbank van El Jadida heeft een jonge vrouw en haar minnaar uit Bir Jdid tot levenslang veroordeeld voor de moord op haar echtgenoot.