Palestina opent cultuurhuis in Rabat
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat is donderdag het Palestijns cultuurhuis ingehuldigd in de ambassade van Palestina.
29 januari 2019 - 13:00 - België
Minister Mohamed Laaraj van Cultuur heeft maandag in Rabat de Vlaamse minister van Cultuur, Jeugd, Media en Brussel Sven Gatz ontvangen.
De twee bewindsmannen bespraken de mogelijkheden om de culturele samenwerking tussen het koninkrijk en Vlaanderen te ontwikkelen.
Gatz benadrukte de goede betrekkingen tussen Vlaanderen en Marokko en het toekomstperspectief van een samenwerking op het gebied van literatuur, film en de audiovisuele sector. De Belgische minister riep daarbij op tot de opstelling van een lijst van gezamenlijke projecten.
Sven Gatz blijf tot 30 januari in Marokko waar hij meerdere Marokkaanse verantwoordelijken zal ontmoeten en het cultureel erfgoed van het koninkrijk zal ontdekken.
Lees meer
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat is donderdag het Palestijns cultuurhuis ingehuldigd in de ambassade van Palestina.
Koning Mohammed VI heeft donderdag in het koninklijke paleis in Rabat Federica Mogherino, hoge vertegenwoordiger voor Buitenlandse Zaken en Veiligheidsbeleid van de Europese...
Minister Nasser Bourita van Buitenlandse Zaken heeft tijdens een interview met Al Jazeera over de crisis tussen Saoedi-Arabië en Qatar gesproken.
De Unesco zal in december besluiten of de Noord-Afrikaanse couscous wordt opgenomen in de lijst van immaterieel cultureel erfgoed van de mensheid.
Ivoorkust heeft veel interesse voor de strategie van Marokko voor de promotie van het toerisme. Het land wil lessen trekken uit de Marokkaanse ervaring.