Oujda verkozen tot Arabische culturele hoofdstad 2018
Oujda is zondag in het Egyptische Luxor uitgeroepen tot Culturele hoofdstad voor het jaar 2018 in de Arabische wereld.
- België
Minister Mohamed Laaraj van Cultuur heeft maandag in Rabat de Vlaamse minister van Cultuur, Jeugd, Media en Brussel Sven Gatz ontvangen.
De twee bewindsmannen bespraken de mogelijkheden om de culturele samenwerking tussen het koninkrijk en Vlaanderen te ontwikkelen.
Gatz benadrukte de goede betrekkingen tussen Vlaanderen en Marokko en het toekomstperspectief van een samenwerking op het gebied van literatuur, film en de audiovisuele sector. De Belgische minister riep daarbij op tot de opstelling van een lijst van gezamenlijke projecten.
Sven Gatz blijf tot 30 januari in Marokko waar hij meerdere Marokkaanse verantwoordelijken zal ontmoeten en het cultureel erfgoed van het koninkrijk zal ontdekken.
Lees meer
Oujda is zondag in het Egyptische Luxor uitgeroepen tot Culturele hoofdstad voor het jaar 2018 in de Arabische wereld.
Koning Mohammed VI heeft donderdag in het koninklijke paleis in Rabat Federica Mogherino, hoge vertegenwoordiger voor Buitenlandse Zaken en Veiligheidsbeleid van de Europese...
Ivoorkust heeft veel interesse voor de strategie van Marokko voor de promotie van het toerisme. Het land wil lessen trekken uit de Marokkaanse ervaring.
Kalaa Al Hamra in de provincie Al Hoceima is bijgeschreven op de nationale erfgoedlijst.
Koning Mohammed VI heeft vrijdag de Russische minister van Buitenlandse zaken, Sergueï Lavrov, in zijn paleis in Rabat ontvangen.