Zoeken

Marokko legt vier nieuwe snelwegen aan

18 mei 2015 - 15:16 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko gaat vier nieuwe snelwegen aanleggen. Het project en het tracé werden enkele dagen geleden tijdens een meeting met minister Aziz Rebbah van Transport goedgekeurd.

Het ministerie laat in een verklaring weten dat de nieuwe snelwegen naar schatting tussen 31,5 en 44,5 miljard dirham zullen kosten.

De nieuwe snelwegen

 Agadir-Guelmim
 Fez-Meknes tot Tangier-Tetouan
 Safi-Marrakech-Beni Mellal
 Rabat - luchthaven Mohammed V

Het ministerie wil ook de snelweg van Beni Mellal verder uitbreiden naar Errachidia. De afdeling wacht op voorstellen van gespecialiseerde bedrijven voor het nieuwe tracé.

Het grootste deel van het budget, tussen 13 en 15 miljard dirham, gaat naar de snelweg Safi-Marrakech-Beni Mellal, gevolgd door de snelweg Agadir-Guelmim .

Lees meer

Deze snelwegen worden in 2015 geopend in Marokko

Dit jaar zullen verschillende nieuwe snelwegen worden geopend in Marokko. Het snelwegennetwerk zal naar verwachting 1800 kilometer bereiken.

Marokko opent nieuwe snelweg Berrechid-Khouribga

De nieuwe snelweg tussen Berrechid en Khouribga is sinds donderdag open aan het verkeer. De sectie van 77 km maakt deel uit van de snelweg tussen Berrechid en Beni Mellal.

Nieuwe bewakingscamera’s op Marokkaanse snelwegen

Om de toename van vandalisme en agressies op Marokkaanse snelwegen te bestrijden, heeft het ministerie van Binnenlandse Zaken de installatie van bewakingscamera’s en...

Nieuwe snelweg tussen Nador en Guercif in project

Anouar Benazzouz, CEO van snelwegbedrijf ADM, heeft eerder deze week in een interviw laten weten dat er werd gedacht aan een nieuwe snelweg tussen Nador en Guercif.

Marokko werkt aan snelweg naar zuidoosten

Minister Aziz Rebbah van Transport heeft deze week laten weten dat zijn afdeling aan een nieuw snelwegproject tussen Safi en het zuidoosten van het land werkt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team