Marokko: celstraf voor verspreiden intieme foto’s jonge vrouw
Een jonge vrouw is wekenlang door een man lastiggevallen en bedreigd in Marokko. De oplichter wilde intieme foto’s van het slachtoffer op internet publiceren.
11 juni 2019 - 15:00 - Marokko
Nieuw schandaal voor de PJD-partij aan de macht in Marokko. De regionale secretaris van de partij in Salé, Hicham Hassani, heeft aangifte gedaan van chantage.
Twee verdachten zouden de politicus met een video waarin hij naakt verschijnt doen chanteren.
Hassani zou via een sekswebsite in de val zijn gelokt. Een naakte jonge vrouw met wie hij via de website sprak nodigde hem uit om zich ook uit te kleden. De partijverantwoordelijke stemde daarmee in.
Wat Hassani niet wist is dat zijn hele uitwisseling met de jonge vrouw werd opgenomen door een van haar medeplichtigen. Om de beelden niet te verspreiden vroegen de daders 120.000 dirham, te duur voor Hassani die weigerde.
Volgens Goud vroeg Hassani vervolgens hulp aan een Kamerlid met wie hij bevriend is. Deze raadde hem aan om aangifte te doen, wat hij ook deed. Of de verdachten werden gearresteerd is niet bekend.
Lees meer
Een jonge vrouw is wekenlang door een man lastiggevallen en bedreigd in Marokko. De oplichter wilde intieme foto’s van het slachtoffer op internet publiceren.
Een man is in Settat tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor oplichting en chantage. Hij deed zich voor als een Marokkaan uit Canada om zijn jonge slachtoffer op te lichten.
Een man heeft in El Jadida zijn vrouw in de val gelokt zodat ze met haar minnaar zou worden betrapt.
Een politiecommissaris gespecialiseerd in de strijd tegen vrouwengeweld, heeft een taxichauffeur verdacht van intimidatie van zijn vrouwelijke klanten in de val gelokt.
Een jongeman is in het Marokkaanse El Jadida gearresteerd voor seksuele chantage. De verdachte zou ruim 500 slachtoffers in de wereld hebben gemaakt.