Zoeken

Marokko zet illegale Belgische vrouw land uit

- België

Geschreven door Said A.

Een Belgische vrouw die illegaal in Marokko verbleef is afgelopen donderdag door de autoriteiten het land uitgezet.

Volgens Al Massae woonde de 30-jarige vrouw sinds 2012 in Marokko. Ze verbleef een tijdje in Rabat, Agadir en Casablanca alvorens in Settat te gaan wonen.

In de steden waar ze verbleef organiseerde ze volgens de autoriteiten lange meetings met jongeren. Wat er tijdens deze ontmoetingen werd gezegd wordt niet vermeld.

De vrouw werd tijdens een routine controle in een café gecontroleerd. Al snel bleek dat ze heel die tijd illegaal in Marokko was gebleven.

Lees meer

Levenslang voor man die familie uitmoordde in Meknes

De man die bijna een jaar geleden in het Marokkaanse Meknes zijn vrouw, schoonbroer en schoonmoeder vermoordde, is tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.

België verdenkt Marokkaanse van spionage en wil haar het land uit

Kaoutar Fal wordt in België vastgehouden op verdenking van spionage. De Belgische autoriteiten verdenken haar ervan voor de Marokkaanse inlichtingendienst te werken en hebben...

Marokkaanse op vlucht uit Mekka overleden

Een Marokkaanse vrouw die terugkeerde van de Umra (kleine bedevaart) in Mekka is in het vliegtuig aan een hartaanval bezweken.

Politie België rolt grote drugshandel vanuit Marokko op

De Belgische politie heeft in Brussel een bende opgerold dat maandenlang drugs van Marokko naar meerdere Europese landen uitvoerde.

Voormalige leider Sharia4Belgium Fouad Belkacem in cel getrouwd

Fouad Belkacem, voormalige leider van de beweging Sharia4Belgium die pleitte voor de invoer van de Sharia in België, is enkele weken geleden in de gevangenis van Hasselt getrouwd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team