Marokkaanse op vlucht uit Mekka overleden
Een Marokkaanse vrouw die terugkeerde van de Umra (kleine bedevaart) in Mekka is in het vliegtuig aan een hartaanval bezweken.
24 januari 2017 - 17:40 - België
Een Belgische vrouw die illegaal in Marokko verbleef is afgelopen donderdag door de autoriteiten het land uitgezet.
Volgens Al Massae woonde de 30-jarige vrouw sinds 2012 in Marokko. Ze verbleef een tijdje in Rabat, Agadir en Casablanca alvorens in Settat te gaan wonen.
In de steden waar ze verbleef organiseerde ze volgens de autoriteiten lange meetings met jongeren. Wat er tijdens deze ontmoetingen werd gezegd wordt niet vermeld.
De vrouw werd tijdens een routine controle in een café gecontroleerd. Al snel bleek dat ze heel die tijd illegaal in Marokko was gebleven.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw die terugkeerde van de Umra (kleine bedevaart) in Mekka is in het vliegtuig aan een hartaanval bezweken.
Een vrouw die een agent in Casablanca had geslagen toen hij haar rijbewijs wilde invorderen is tot een strenge straf veroordeeld.
Een jonge vrouw heeft afgelopen donderdag in het Marokkaanse Settat haar 26-jarige kamergenote op straat doodgestoken.
De man die bijna een jaar geleden in het Marokkaanse Meknes zijn vrouw, schoonbroer en schoonmoeder vermoordde, is tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
In de populaire wijk Rmilat in Tanger is zaterdag een jongeman doodgestoken toen hij probeerde zijn vrouw van een groepsverkrachting te redden.