13 december 2017 - 14:00 - Economie
Koning Mohammed VI wordt in april 2018 opnieuw in Tanzania verwacht. De monarch moet er de bouwwerken lanceren van een nieuw voetbalstadion.
Het stadion zal 100 miljoen dollar kosten en door Marokko worden gefinancierd. Een overeenkomst hierover was in oktober, tijdens een staatsbezoek van Koning Mohammed VI aan Tanzania, ondertekend.
De overeenkomst werd samen met 21 andere samenwerkingsakkoorden ondertekend en bleef toen bijna onopgemerkt in Marokko. De Tanzaniaanse President John Magufuli had toen laten weten dat Koning Mohammed VI zijn verzoek had geaccepteerd om de bouw van een modern voetbalstadion in Dodoma te financieren.
Volgens plaatselijke media zal het stadion een investering van 80 tot 100 miljoen dollar vergen en wordt het één van het grootste stadia van Tanzania.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!