7 juni 2018 - 15:50 - Economie
De Britse groep Sound Energy heeft woensdag de boring van twee nieuwe putten in het oosten van Marokko aangekondigd.
Het gaat volgens Médias24 om de TE-9 en TE-10 putten die deel uitmaken van de Tendrara Lakbir boorvergunning. De boringen worden beschouwd als "een belangrijke stap in het exploratieproces van Sound Energie".
De medium bericht tevens dat de Britse groep het gaspotentieel op 1 tot 5 miljard kubieke meter gas schat.
Lees meer
De Britse groep Sound Energy heeft bevestigd dat er een groot gaspotentieel was voor zijn vergunning Tendrara-Lakbir in het oosten van Marokko.
De Marokkaanse staatsoliemaatschappij Onhym heeft een nieuwe gasprospectie- en exploitatieovereenkomst gesloten met het Britse bedrijf Sound Energy.
Marokko is ambitieus en vooral optimistisch over zijn gaspotentieel. Het land is van plan om binnen maximaal twee jaar gas te gaan verkopen.
Het Engelse olie- en gasbedrijf Sound Energy, dat in 2023 gaat beginnen met de exploitatie van een gasveld in Marokko, is ambitieus. De Engelsen willen Algerije naar de kroon...
SDX Energy is begonnen met de boring van een nieuwe put in Marokko. Het is de negende boring van de Britse groep in het koninkrijk.
SDX Energy heeft voor de derde keer in enkele weken tijd een nieuwe gasvondst in Marokko aangekondigd.
Het Britse olie- en gasexploratiebedrijf SDX Energy heeft een nieuwe gasontdekking in Marokko aangekondigd.
De Britse groep SDX Energy heeft een nieuwe gasvondst in Marokko aangekondigd.
De Britse groep SDX Energy gaat in het vierde kwartaal van 2019 maar liefst twaalf nieuwe putten boren om gas te winnen in Marokko.
Het Britse bedrijf SDX Energy heeft vrijdag een nieuwe gasvondst bij de Sebou rivier in Marokko aangekondigd.