Marokko: 5 jaar celstraf voor militair na poging tot ontvoering
Een Marokkaanse militair is door de rechtbank van Fez tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor seksuele intimidatie en poging tot ontvoering.
27 januari 2019 - 14:40 - Marokko
Vijf verdachten werden door de onderzoeksrechter bij het Hof van Beroep in Marrakesh aangeklaagd voor de diefstal van 250 smartphones in de rechtbank van Benguerir.
Volgens Akhbar Al Yaoum zijn de verdachten drie ambtenaren en twee veiligheidsagenten die in de rechtbank van eerste aanleg in Benguerir werkten.
De drie ambtenaren werden vrijgelaten tot hun proces voor verduistering van voorwerpen waarvoor ze verantwoordelijk waren.
De veiligheidsagenten werden in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor heling van gestolen goederen.
Lees meer
Een Marokkaanse militair is door de rechtbank van Fez tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor seksuele intimidatie en poging tot ontvoering.
Een voormalige ambtenaar van het koningshuis heeft de arrestatie van een bende gewapende overvallers in de regio van Rabat mogelijk gemaakt.
Twee agenten hebben flinke ruzie gekregen bij het hof van beroep in Casablanca. Beide ambtenaren waren in uniform.
De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.
De politie heeft tijdens verschillende operaties in Tetouan twee gezochte cocaïnesmokkelaars gearresteerd.