Zoeken

Marokko: dit is de reden waarom drie politieagenten promotie kregen

25 oktober 2018 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een uitzonderlijke promotie werd dinsdag door de baas van de Marokkaanse veiligheid Abdellatif Hammouchi aan drie politieagenten toegekend.

De nationale veiligheidsdienst DGSN meldt in een verklaring dat een eerste postuum promotie werd toegekend aan een brigadier die op 22 oktober tijdens zijn dienst bij een verkeersongeval in Rabat omkwam.

Een agent die om het leven kwam bij de treinontsporing van Bouknadel en een andere agent die bij hetzelfde ongeluk zwaargewond raakte, kregen ook een promotie.

Volgens de DGSN zijn deze promoties een blijk van erkenning voor de families van alle overheidsambtenaren die hun leven hebben gegeven of gewond zijn geraakt in de uitoefening van hun functie.

Lees meer

Tetouan: agent ernstig gewond na mesaanval

Een verkeersagent is zaterdagavond in Tetouan ernstig gewond geraakt na door een mentaal zwakke man met een mes te zijn aangevallen.

Deze twee agenten kregen promotie in Marokko, ontdek waarom

Een speciale promotie werd aan twee politie agenten in Fez toegekend door politiebaas Abdelatif Hammouchi.

Ontdek waarom deze Marokkaanse agent promotie kreeg

Een uitzonderlijke promotie werd door de DGSN aan een politieman in het zuid-Marokkaanse Smara toegekend.

6000 agenten krijgen promotie in Marokko

Het jaar begint goed voor de Marokkaanse politie. Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse politie, heeft 6000 agenten een promotie gegeven.

Marokko: promotie voor bijna 10.000 politieagenten

De Nationale Veiligheidsdienst DGSN heeft in 2020 precies 9949 politieagenten een promotie gegeven. 87% van de totale begroting van de dienst wordt besteed aan salarissen voor...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team