Zoeken

Marokko heeft dit jaar 800 buitenlandse militairen opgeleid

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het Marokkaans leger heeft sinds het begin van het jaar aan ruim 800 buitenlandse militairen een opleiding verschaft.

Onderminister Abdellatif Loudiyi van Defensie bevestigde de informatie tijdens een vragensessie in het parlement eerder deze week.

Maghreb Intelligence bericht dat de bewindsman ook verklaarde dat de meeste militairen die een opleiding bij de Royal Armed Forces hebben genoten, uit landen van sub-Sahara Afrika komen.

Wetenswaardig is dat Marokko al jaren op Afrikaans en internationaal niveau meewerkt aan vredesmissies van organisaties zoals de Verenigde Naties.

Lees meer

Marokko: drie dienstplichtige deserteurs opgepakt

De Koninklijke gendarmerie heeft vrijdag drie dienstplichtigen gearresteerd die het opleidingscentrum van de Royal Armed Forces in Kasbat Tadla zonder toestemming hadden verlaten.

Koning Mohammed VI heeft geschenk voor militairen

Koning Mohammed VI heeft voor het einde van het jaar het bevel gegeven om de salarissen van alle leden van de Royal Armed Forces die bij de grenzen met Algerije gestationeerd...

Schietincident bij grens Marokko

Bij de grensovergang van Bir Guendouz tussen Marokko en Mauritanië vond afgelopen zaterdag een schietincident plaats.

Amerikaanse militairen in maart in Marokko verwacht

De Amerikaans Marokkaanse militaire oefening "African Lion 2020" loopt dit jaar van eind maar tot eind april in Marokko.

Buitenlands vlees voor Marokkaanse soldaten

Het Marokkaans leger gaat voor 32 miljoen dollar aan bevroren vlees kopen voor de troepen die in de Sahara gelegerd zijn.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team