Marokko: dief steelt wapen agent in moskee
Een dief heeft de dienstwapen van een agent in een moskee in Casablanca gestolen. De agent was aan het bidden toen de diefstal plaatsvond.
18 juni 2019 - 15:20 - Marokko
Onbekenden hebben een moskee in de universiteitsstad van Errachidia vernield en meerdere korans verbrand of kapot gescheurd.
Studenten aan de universiteit van Errachidia deelden afgelopen weekend op sociale media meerdere foto’s van de vernielde moskee en korans.
Op de foto’s ziet men gescheurde en verbrande Korans, de vernielde houten infrastructuur van de moskee, gescheurde tapijten... Volgens Kech24 werden ook de deuren en ramen kapotgeslagen.
De daders van deze vernielingen werden nog niet geïdentificeerd. Ook hun motivaties zijn niet bekend. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een dief heeft de dienstwapen van een agent in een moskee in Casablanca gestolen. De agent was aan het bidden toen de diefstal plaatsvond.
In Marokko zorgt een foto van een groepje jongeren die videospelletjes spelen tijdens de Ramadan in een moskee voor controverse. Vooral op sociale media wordt veel op de zaak...
Twee verdachten zijn in het Marokkaanse Safi door de koninklijke gendarmerie gearresteerd voor de aanval van een imam en het verbranden van korans.
In Fez zorgt de illegale bouw van een appartement op het dak van een moskee voor verontwaardiging en onbegrip.
Meerdere jongens zijn afgelopen weekend in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor het organiseren van een feestje met seks en alcohol in een moskee.