Zoeken

Schandaal in Marokko: meisje bevalt van baby oom

30 oktober 2019 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een meisje van 13 jaar is in het Marokkaanse Bouknadel van een baby bevallen na herhaaldelijk door haar oom te zijn misbruikt met het medeweten van haar moeder.

De oom, een man van rond de vijftig, en de moeder van het meisje werden door de koninklijke gendarmerie gearresteerd. Beiden werden door de procureur des konings in Rabat gehoord en in voorlopige hechtenis genomen.

Assabah bericht dat de moeder werd aangeklaagd voor het niet aangeven van een misdaad en de oom voor verkrachting en pedofilie. De man ontkent de hele zaak. Zijn DNA zal worden vergeleken met dat van de baby.

Een onderzoek was ingesteld nadat een wandelaar de baby van het meisje nabij het dorpje El Hancha had gevonden. De man waarschuwde de hulpdiensten en de baby werd naar het kinderziekenhuis Souissi in Rabat gebracht.

De piepjonge mama werd geïdentificeerd en vertelde aan de agenten dat ze door haar oom was misbruikt. Haar moeder had haar verboden om te aborteren uit vrees voor een rechtszaak. Ze haalde het meisje van school en sloot haar tot de bevalling op in huis. Na de bevalling nam de moeder de baby mee en liet hem achter nabij het dorpje.

Lees meer

Marokkaanse met coronavirus bevalt van gezonde baby

Een Marokkaanse vrouw die besmet is met het coronavirus, is donderdag van een gezonde baby bevallen in een ziekenhuis in Fez.

Marokko: levende baby met overleden baby verwisseld in ziekenhuis Rabat

Het Souissi ziekenhuis in Rabat wordt opgeschud door een nieuw schandaal. Het ziekenhuis wordt ervan beschuldigd een levende baby met een dood kindje te hebben verwisseld.

Marokko: baby’s verwisseld in ziekenhuis Rabat

Het kinderziekenhuis van Rabat wordt er door het Marokkaans netwerk voor het recht op medische zorgen van beschuldigd twee baby’s te hebben verwisseld.

Marokkaanse vrouwen met baby en 11.000 euro betrapt in Melilla

Drie Marokkaanse vrouwen zijn door de politie in Melilla gearresteerd voor het smokkelen van een baby. De vrouwen wilden het kind met een Frans paspoort Spanje binnensmokkelen.

Marokkaanse politie geeft ontvoerde baby terug aan moeder en zorgt voor verrassinkjes (video)

Een baby van enkele weken oud die twee weken geleden op het treinstation van Oulad Ziane in Casablanca was ontvoerd, is eerder deze week aan haar familie teruggeven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team