8 januari 2025 - 07:00 - Sport
Het Marokkaans team heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Kings World Cup Nations. Na de ruime overwinning op Oekraïne (9-2) werd maandag ook Japan verslagen in de KL Arena in Milaan (4-2).
De Marokkanen domineerden de wedstrijd en kwamen al snel op voorsprong dankzij een doelpunt van Issam Erraki in de derde minuut. Mehdi Amri verdubbelde de score in de 16e minuut. Japan reageerde met een doelpunt van Kensuke Enjo, maar Nadir Louah en Fuad El Amrani vergrootten de voorsprong weer. Een penalty van Junichi Kato bracht de eindstand op 4-2 voor Marokko.
Lees ook: Kings World Cup Nations: Marokko vernedert Oekraïne (video)
Marokko had meer schoten op doel (9 tegen 4) en meer balbezit (56% tegen 44%) dan Japan, maar de Japanners hadden een hoger percentage succesvolle passes (92%). Uiteindelijk bleek de effectiviteit van de Marokkanen doorslaggevend. Met deze overwinning gaan de Atlas Leeuwen door naar de kwartfinale, die op 8 en 9 januari wordt gespeeld.
Lees ook: Marokko lijdt bittere nederlaag op Kings World Cup Nations
De wedstrijd tussen Marokko en Oekraïne trok veel kijkers, waarmee de trend van hoge kijkcijfers voor de evenementen van Ilyas El Malki zich voortzet. De streamer, die meer dan 2,5 miljoen volgers heeft, trekt met zijn streams doorgaans meer dan 400.000 live kijkers.
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
FIFA-baas Gianni Infantino duikt op in Chefchaouen
Atlas Leeuwen azen op lucratieve premies in Oost-Afrika
Afrika Cup: Marokko’s finale vloek
Marokko aast op Formule 1-comeback met miljardenproject bij Tanger
Marokkaanse voetballer doodgeschoten door Algerijnse marine
Yassine Bounou dicht bij megacontract in Saoedi-Arabië