Marokkaanse groep bouwt 5000 woningen in Rwanda
De Marokkaanse vastgoedgroep Palmeraie Developpement heeft een overeenkomst ondertekend voor de bouw van 5000 woningen in Rwanda.
- Economie
Marokko en Nigeria hebben na de overeenkomst over de aanleg van een gasleiding tussen de twee landen een nieuw akkoord ondertekend. Het koninkrijk zal in drie jaar tijd ruim 2 miljoen ton kunstmest aan Nigeria leveren.
De overeenkomst werd afgelopen weekend ondertekend en voorziet de bouw van een productiesite voor meststoffen en een fosforzuurfabriek in het Marokkaanse Jorf Lasfar.
Het staatsbedrijf OCP zal voor dit project samenwerken met de Nigeriaanse Vereniging van Producenten en Leveranciers van Kunstmest. Dat meldt OCP-baas Mustapha Terrab. De fabrieken zijn volgens hem reeds in aanbouw en zullen binnen anderhalf jaar klaar zijn.
Koning Mohammed VI in Nigeria voor een staatsbezoek. Sinds zijn aankomst op donderdag werden meerdere overeenkomsten gesloten in de landbouw, visserij, bankwezen, verzekeringen, toerisme en logistieke sector.
Lees meer
De Marokkaanse vastgoedgroep Palmeraie Developpement heeft een overeenkomst ondertekend voor de bouw van 5000 woningen in Rwanda.
Koning Mohammed VI was eind vorige week op staatsbezoek in Ethiopië. Tijdens zijn verblijf werden zeven samenwerkingsovereenkomsten gesloten.
Koning Mohammed VI en de Nigeriaanse president Muhammadu Buhari hebben woensdag met elkaar gesproken. Dat meldt het koningshuis in een verklaring.
De haalbaarheidsstudies voor de aanleg van een gigantische gasleiding tussen Marokko en Nigeria zijn begonnen.
Marokko en Nigeria hebben een overeenkomst getekend voor de aanleg van een gasleiding tussen beide landen. De leiding zal langs de gehele West-Afrikaanse kust tot Marokko lopen.