Drie doden na instorting muur in Marrakech
Een man en twee kinderen zijn dinsdag omgekomen bij de instorting van de muur van hun huis in douar Ahmer, in de regio van Marrakech.
13 april 2018 - 12:00 - Marokko
Bij de instorting van een omheiningsmuur van het psychiatrisch ziekenhuis Ibn Al Hassan in Fez is een persoon omgekomen.
Persagentschap MAP vernam van de hulpdiensten dat het slachtoffer een 85-jarige man is die op een bank zat buiten de omheiningsmuur.
De instorting van de muur zou te wijten zijn aan de slechte weersomstandigheden. Experts werden erbij geroepen om de stevigheid van de rest van de muren en het gebouw te controleren.
Lees meer
Een man en twee kinderen zijn dinsdag omgekomen bij de instorting van de muur van hun huis in douar Ahmer, in de regio van Marrakech.
Bij de instorting van een bouwsteiger op een bouwwerf in de jachthaven van Casablanca is vrijdag een persoon omgekomen. Een tweede persoon raakte ernstig gewond.
Drama in Casablanca. Twee bouwvakkers zijn woensdagnamiddag omgekomen bij de instorting van een muur naast het werf waar ze werkten. Twee andere bouwvakkers raakten gewond.
Twee Duitse toeristen zijn woensdag gewond geraakt toen een muur instortte in een industriële wijk in Agadir.
Een kindje van 4 jaar is woensdag in Chichoua in de regio van Marrakech overleden na de instorting van een muur door de zware windstoten.