Verdachte opgepakt voor oproep tot moord in Casablanca
De gerechtelijke politie heeft donderdag in Casablanca een verdachte gearresteerd voor aanzet tot haat, moord en vernieling van openbare goederen.
30 mei 2020 - 16:20 - Marokko
Een kinderarts is dinsdag door de politie in Temara gearresteerd op verdenking van verkrachting en uitbuiting van twee kinderen.
De ouders van de twee slachtoffers van 13 en 17 jaar deden een week geleden aangifte tegen de arts, die ze ervan beschuldigen pornografische inhoud met hun kinderen te hebben gedeeld om hen aan te trekken en te misbruiken.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN contacteerde de kinderarts de tieners via een 19-jarige medeplichtige in ruil voor geld.
Een huiszoeking bij de hoofdverdachte leidde tot de inbeslagname van elektronische apparatuur dat werd gebruikt voor het delen van de pornografische opnames.
De arts werd in voorlopige hechtenis genomen. De politie doet verder onderzoek en vermoedt dat er veel meer slachtoffers zijn.
Lees meer
De gerechtelijke politie heeft donderdag in Casablanca een verdachte gearresteerd voor aanzet tot haat, moord en vernieling van openbare goederen.
Een pedofiel is door het hof van beroep in El Jadida tot vijftien jaar gevangenisstraf veroordeeld voor kindermisbruik.
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.
Een kinderarts van rond de zeventig jaar wordt door het hof van beroep in Rabat vervolgd voor de verkrachting en uitbuiting van tientallen kinderen in kwetsbare situatie. Een...
Een 25-jarige man is afgelopen vrijdag door de politie in Agadir gearresteerd voor bezit en smokkel van drones en hun gebruik ervan voor examenfraude.