25 juli 2019 - 13:50 - Marokko
De kaïd van de industriële zone van Moulay Rachid in Casablanca, is maandag het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval.
Volgens persagentschap MAP werd de overheidsambtenaar in de rug, het gezicht en de buik gestoken.
Het slachtoffer werd zwaargewond naar het ziekenhuis van Sidi Othmane gebracht. Hij verrichte een inspectiebezoek uit op bouwwerven toen hij werd aangevallen.
In een verklaring meldt het ministerie van Binnenlandse zaken dat de kaïd een illegale bouw had ontdekt en deze wilde laten stoppen. De overtreder reageerde hysterisch en viel de ambtenaar met een mes aan.
Een onderzoek is aan de gang. De dader is op de vlucht geslagen. Zijn identiteit is bekend.
Lees meer
Een kaïd is in het Marokkaanse Oualidia, in de provincie Sidi Benour, zwaar toegetakeld door een jongeman die na de aanval op de vlucht sloeg.
Twee onbekenden hebben afgelopen vrijdag de kaïd van het tweede arrondissement van Chefchaouen in het noorden van Marokko aangevallen.
De kaïd van de gemeente Alkhoualqa in de regio van Marrakech is bij een zwaar verkeersongeval op de weg naar Tamansourt omgekomen.
De gerechtelijke politie heeft afgelopen maandag een onderzoek gestart naar een kaïd in de wijk Sidi Bernoussi in Casablanca.
De kaïd van de gemeente Ourtzagh in de provincie Taounate is door het ministerie van Binnenlandse zaken geschorst wegens het mishandelen van een burger.
Twee Franse toeristen zijn dinsdag door een mentaal zwakke man met een mes aangevallen in het Marokkaanse Tata.
Een team van de publieke televisiezender Al-Amazighia is door een kaïd in Tifelt, op een vijftigtal kilometers van Rabat, aangevallen en mishandeld.
Een jonge vrouw is in Casablanca het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval door haar ex-man en diens buurman.
De kaïd van Ain Chock in Casablanca is geschorst wegens de niet naleving van de sanitaire noodtoestand in zijn wijk.
Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft een onderzoek gestart naar de overheidsagent die werd gefilmd terwijl hij klappen uitdeelde aan jongeren die buiten waren...