22 april 2019 - 12:20 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft de organisatie van verkiezingen binnen de vertegenwoordigende organen van Marokkaanse joodse gemeenschappen bevolen.
De verkiezingen zullen door het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken worden georganiseerd. Het is de eerste keer sinds 1969 dat opnieuw verkiezingen binnen de Joodse gemeenschap worden gehouden.
Volgens een verklaring van de afdeling heeft Koning Mohammed VI ook aan het ministerie gevraagd om toezicht te houden op de organisatie van periodieke verkiezingen binnen de Joodse instanties volgens de Dahir van 7 mei 1945.
Vorig week lanceerde de Koning ook de bouw van een joods museum in Fez waar de bezoekers zullen kunnen zien hoe "joden en moslims in Marokko eeuwenlang in vrede hebben geleefd".
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader