22 november 2012 - 17:10 - Marokko
Marokko heeft 84 miljoen dirham toegewezen aan de strijd tegen muggen in de afgelopen vijf jaar. Dat betoogde minister van Binnenlandse Zaken Mohand Laenser tijdens de behandeling van zijn begroting voor 2013 in het parlement.
Mohand Laenser zei dat zijn afdeling 30 miljoen dirham nodig had voor de aankoop van apparatuur en pesticiden, om te strijden tegen muggen en de ziektes die ze verspreiden.
De strijd tegen loslopende honden heeft Laenser’s afdeling de laatste vijf jaar, 50 miljoen dirham gekost. Voor volgend jaar wordt daar 20 miljoen dirham aan toegewezen. Dit bedrag zal vooral dienen om materieel en voertuigen aan te schaffen, gebruikt voor het vangen en doden van loslopende honden.
Rabat, waar de gemeenteraad jaarlijks 2 miljoen dirham uitgeeft aan de strijd tegen kakkerlakken, werd in maart dit jaar geteisterd door miljoenen ongekende witte muggen. De autoriteiten hebben hier nooit op gereageerd.
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd