Marokko: dode en gewonden bij ongeval met schoolbus in Tanger
Nieuw drama in Tanger. Bij een zwaar ongeval tussen een schoolbus en twee auto’s zijn woensdag één dode en meerdere gewonden gevallen.
- Marokko
Bij een ernstig verkeersongeval tussen twee voertuigen in Marokko zijn zeker twintig mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.
Over het ongeval zelf is momenteel weinig bekend. Volgens de plaatselijke autoriteiten zijn de betrokken voertuigen een bus en een pick-up en vond het ongeval ter hoogte van Oulad Jerrar in de regio van Tiznit plaats.
Alle gewonden werden naar het Hassan I ziekenhuis in Tiznit gebracht. De slachtoffers liepen voornamelijk breuken op aan de armen en schouders.
Begin deze week waren al twee doden en een twintigtal gewonden gevallen bij een ongeval met een personeelsbus in de regio van Agadir. De slachtoffers zijn arbeidsters die op weg waren naar hun werk in de industriële zone van Anza.
Lees meer
Nieuw drama in Tanger. Bij een zwaar ongeval tussen een schoolbus en twee auto’s zijn woensdag één dode en meerdere gewonden gevallen.
Twee mensen zijn afgelopen dinsdag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Mohammedia en Casablanca omgekomen.
Bij een tragisch verkeersongeval in Imsouane, in de regio van Agadir, zijn dinsdagochtend drie mensen omgekomen.
Twee mensen zijn dinsdag bij een ongeval tussen twee vrachtwagens op de snelweg tussen Agadir en Marrakech omgekomen.
Bij een zwaar ongeval met een bus op de weg tussen Agadir en de industriële zone van Anza, zijn dinsdag 2 doden en 26 gewonden gevallen.