Marokko: man die toeristen beroofde opgepakt in Marrakech
Een gewelddadige dief die stelselmatig toeristen beroofde in het Marokkaanse Marrakech, is deze week door de politie gearresteerd.
21 augustus 2019 - 18:00 - Marokko
De politie heeft in Marrakech een man gearresteerd die twee toeristen met een mes had aangevallen om hen te beroven.
Volgens Barlamane werd de verdachte in zijn huis in Bab Aylan gearresteerd. Hij zou een buitenlands koppel in de wijk Laksour in de oude medina hebben overvallen.
De verdachte vluchtte met een motorfiets weg en zou door meerdere medeplichtigen zijn geholpen.
De slachtoffers deden aangifte bij de politie. De dader werd in een recordtijd geïdentificeerd en gearresteerd. Zijn twee medeplichtigen worden actief gezocht.
Lees meer
Een gewelddadige dief die stelselmatig toeristen beroofde in het Marokkaanse Marrakech, is deze week door de politie gearresteerd.
In de wijk Bni Makada in het noord-Marokkaanse Tanger is deze week een recidivist gearresteerd voor moord.
Agenten van de motorbrigade van Agadir hebben een 27-jarige verdachte gearresteerd op verdenking van het bedreigen en beroven van joggers.
De politie heeft in Casablanca een verdachte gearresteerd voor een roofoverval net buiten een bankagentschap in de wijk Ben Msik.
Een twintiger is zaterdag door de politie in Tanger gearresteerd na een poging om een geldtransferagentschap te overvallen.