23 februari 2015 - 21:55 - Marokko
Marokko is een van de meest gevaarlijke bestemmingen voor vrouwen. Dat blijkt tenminste uit een ranking van de Britse krant Daily Mail.
Volgens de krant moeten heel wat landen worden vermeden vanwege de vele intimidatietechnieken tegen vrouwen, gaande van verbale intimidatie tot verkrachting en politiegeweld.
Marokko behoort tot deze landen en bezet de 8e plaats in de top 10. Aan vrouwen die Marokko bezoek raadt de krant aan zich fatsoenlijk te kleden omdat het land weinig rekening houdt met vrouwenrechten.
India staat zonder veel verrassing op de eerste plaats, deels door de herhaaldelijke groepsverkrachtingen van toeristen in de afgelopen maanden. Brazilië volgt op de tweede plaats, Turkije is derde en Thailand vierde.
Egypte bezet de vijfde plaats vanwege de politieke instabiliteit, gebrek aan veiligheid en seksueel geweld tegen vrouwen, gevolgd door Colombia en Zuid-Afrika. Marokko volgt op de 8e plaats terwijl Mexico en Kenia de ranglijst afsluiten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht