21 september 2020 - 12:00 - Marokko
Een 49-jarige fkih die al acht jaar in Melloussa in de regio van Tanger zijn diensten aanbood, wordt ervan verdacht meerdere meisjes in een Koranschool te hebben misbruikt.
Tientallen meisjes die bij de fkih koranlessen volgden zouden jarenlang seksueel zijn misbruikt door de fkih.
Volgens plaatselijke bronnen was de verdachte zich in 2008 in Melloussa komen vestigen. De ouders van de jonge slachtoffers reageren geschokt en vragen gerechtigheid voor hun dochters.
"We hebben de waarheid vernomen dankzij een buurvrouw die haar dochter wist te overtuigen om te spreken. Ze vertelde haar dat ze door de fkih was misbruikt. Voor ons is het een echte schok, het is onaanvaardbaar. We hebben haar naar de dokter gebracht en de verkrachting werd bevestigd. Hij heeft mijn dochter verkracht!", vertelt de moeder van één van de slachtoffers.
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra