21 september 2020 - 12:00 - Marokko
Een 49-jarige fkih die al acht jaar in Melloussa in de regio van Tanger zijn diensten aanbood, wordt ervan verdacht meerdere meisjes in een Koranschool te hebben misbruikt.
Tientallen meisjes die bij de fkih koranlessen volgden zouden jarenlang seksueel zijn misbruikt door de fkih.
Volgens plaatselijke bronnen was de verdachte zich in 2008 in Melloussa komen vestigen. De ouders van de jonge slachtoffers reageren geschokt en vragen gerechtigheid voor hun dochters.
"We hebben de waarheid vernomen dankzij een buurvrouw die haar dochter wist te overtuigen om te spreken. Ze vertelde haar dat ze door de fkih was misbruikt. Voor ons is het een echte schok, het is onaanvaardbaar. We hebben haar naar de dokter gebracht en de verkrachting werd bevestigd. Hij heeft mijn dochter verkracht!", vertelt de moeder van één van de slachtoffers.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht