9 september 2019 - 18:10 - Marokko
Om de zuidelijke regio’s van Marokko verder te ontwikkelen zijn meerdere vastgoedprojecten van start gegaan met villa’s aan slechts 250.000 dirham.
Volgens Al Ahdath zijn de villa’s, die aan de prijs van een economisch appartement in Marokko worden verkocht, in Dakhla beschikbaar.
Hicham Assaghir, de projectdrager, huldigde vorige week samen met meerdere regionale verantwoordelijken een eerste deel van deze economische villa’s in.
De prijs van de villa’s is aangepast aan de levensstandaard van de lokale bevolking. Het bedrijf van Hicham Assaghir biedt ook ruimere woningen aan aan 680.000 dirham.
Met zijn project wil de jonge ondernemer de "kans geven aan de inwoners van de regio maar ook aan Marokkanen en buitenlanders die van de stad houden" om eigenaar te worden van een woning in de "Parel van het Zuiden".
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht