Marokko: homoseksuele studenten opgepakt
Twee homoseksuele studenten zijn eerder deze week door de politie in het Marokkaanse Safi gearresteerd. Beiden riskeren tot drie jaar gevangenisstraf.
29 augustus 2019 - 17:20 - Marokko
Een patrouille van de Koninklijke gendarmerie in Kenitra heeft eerder deze week een bekende genezer die roqya verricht, gearresteerd voor dronkenschap in de openbare ruimte.
Barlamane bericht dat de dronken genezer een verkeersongeval veroorzaakte, wat tot zijn arrestatie leidde. Hij was op het moment van het ongeval met twee jonge vrouwen in zijn auto.
De man, die in bewaring werd gesteld, deelde regelmatig video’s op internet waarin hij over zijn werkwijze en de patiënten die hij hielp sprak.
Zijn arrestatie zorgde voor veel geschokte en kritieke reacties op sociale media. Het gedrag van de genezer, die zich altijd als een heel vrome man voordeed, zorgt voor onbegrip.
Lees meer
Twee homoseksuele studenten zijn eerder deze week door de politie in het Marokkaanse Safi gearresteerd. Beiden riskeren tot drie jaar gevangenisstraf.
De politie in Rabat heeft afgelopen zaterdag twee bekende criminele opgepakt. Beiden waren dronken op het moment van hun arrestatie.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Ourika en Marrakech zijn afgelopen woensdag drie doden gevallen.
In het Noord-Marokkaanse Tanger is onvrede ontstaan nadat een mokaddem afgelopen zaterdag onder de invloed van alcohol, een zwaar verkeersongeval veroorzaakte.
Meerdere jongens zijn afgelopen weekend in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor het organiseren van een feestje met seks en alcohol in een moskee.