Zoeken

Marokko: agent opgepakt voor stelen motorfiets in Tanger

15 januari 2019 - 11:06 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie van Beni Makada in Tanger heeft een onderzoek gestart naar een agent beschuldigd van diefstal van een wettelijk geregelde functie en diefstal van een motorfiets.

De man die de klacht indiende beschuldigt de agent ervan met zijn motorfiets te zijn gevlucht. De ambtenaar vertelde hem dat hij op het politiekantoor wilde gaan checken of de papieren van de motorfiets in orde waren en reed weg.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de motorfiets later op de openbare weg teruggevonden. De agent werd in bewaring gesteld. Zijn medeplichtige, die nog steeds op de vlucht is, wordt actief gezocht.

Lees meer

Marokko: corrupte politieman op heterdaad betrapt

Een corrupte politieman is op woensdag in Temara gearresteerd. Hij werd op heterdaad door de BNPJ betrapt toen hij smeergeld ontving.

Marokko: 14 kilo cannabis in motorfiets gevonden bij Bab Sebta

De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben maandag een Marokkaanse man gearresteerd die met zijn motorfiets probeerde 14,5 kilo cannabis naar Sebta te smokkelen.

Marokko: alweer corrupte politieman gearresteerd

Nieuwe corruptiezaak in de rangen van de politie in Casablanca waar een brigadier werd gearresteerd na smeergeld te hebben ontvangen.

Marokko: onomkoopbare politieman gefeliciteerd

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een felicitatiebrief gestuurd naar een politieman voor zijn "voorbeeldig gedrag".

Vrouw in Casablanca dankt leven aan agent in burger

Een agent in burger heeft in de wijk Anfa in Casablanca zijn dienstwapen moeten gebruiken om een roofoverval tegen te houden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team