Marokko: lichte aardbeving in Al Hoceima
Een aardbeving met een kracht van 2,6 op de schaal van Richter werd donderdagavond in de provincie Al Hoceima geregistreerd.
12 november 2018 - 14:30 - Marokko
In Taroudant heeft zaterdag een lichte aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter plaatsgevonden.
Volgens het Marokkaans geofysisch instituut ING werd de beving om 23:35 uur gemeten en lag het epicentrum van in de gemeente Ait Makhlouf.
Het ING berichtte op 22 oktober voor het laatst over een aardbeving in Marokko. De schok, met een kracht van 3,2 op de schaal van Richter, werd toen in Ain Karma-Oued Rommane, in de regio van Meknes gemeten.
Lees meer
Een aardbeving met een kracht van 2,6 op de schaal van Richter werd donderdagavond in de provincie Al Hoceima geregistreerd.
Een aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter werd donderdag in de provincie Taroudant geregistreerd.
Een aardbeving met een kracht van 4,2 op de schaal van Richter werd vandaag in Driouch, in het noorden van Marokko, geregistreerd.
Een aardbeving met een kracht van 4,7 op de schaal van Richter werd zaterdagochtend in de provincie Al Hoceima geregistreerd.
In de regio van Al Hoceima werd in de nacht van maandag op dinsdag een aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter geregistreerd.