Zoeken

Marokko: 13-jarig meisje zwanger na misbruik door grootvader

21 augustus 2024 - 12:10 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een grootvader en zijn neef zijn in de regio van Fez gearresteerd na beschuldigingen van seksueel misbruik van een 13-jarig meisje.

Het ongeschoold kind diende eind vorige week een klacht in bij de politie in het dorp Karia Ba Mohamed, waarin ze haar grootvader en zijn neef beschuldigde van herhaaldelijk seksueel misbruik. Het kind blijkt zes maanden zwanger te zijn.

Lees ook: Verpleger in Marrakech beschuldigd van seksueel misbruik patiënte

De politie arresteerde de grootvader en zijn neef nadat medisch onderzoek had bevestigd dat het meisje zwanger was. De familie van het meisje heeft een klacht ingediend tegen de twee verdachten, waarin ze stellen dat het kind voor het eerst tijdens de Ramadan van vorig jaar seksueel zou zijn misbruikt en dat ze werd bedreigd om de misbruiken stil te houden.

De grootvader en zijn neef werden in hun woning gearresteerd en naar Karia Ba Mohamed gebracht voor ondervraging. Beiden zijn in voorlopige hechtenis genomen.

Lees ook: Marokko: pedofiele leraar verdwijnt 30 jaar achter tralies

Familieleden van het meisje zeggen dat ze worden bedreigd en dat hen geld is aangeboden om hun klacht in te trekken. De zaak wordt nu verder onderzocht door de officier van justitie.

Lees meer

Seksueel misbruik op basisschool in Tetouan, 5 jaar celstraf

Een leraar in Tetouan is veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor seksueel misbruik van een van zijn leerlingen.

Celstraf voor online kinderlokker in Targuist

Een man is in Marokko veroordeeld tot drie maanden gevangenisstraf en een boete van 500 dirham voor het lastigvallen van een minderjarig meisje. Hij stuurde haar seksueel...

Celstraf voor verkrachter die niet met tienermeisje trouwde in Tanger

Een rechtbank in Tanger heeft een jongeman veroordeeld tot 10 jaar gevangenisstraf en een boete van 5 miljoen dirham voor de verkrachting van een minderjarig meisje.

Arrestaties na groepsverkrachting 15-jarige toeriste in Agadir

De politie in Agadir heeft vier mensen gearresteerd, onder wie twee minderjarigen, na een klacht van de familie van een minderjarig meisje uit het buitenland.

Meisje overlijdt na steek van schorpioen in Marokko

Een 8-jarig meisje is overleden in een ziekenhuis in Settat, nadat ze thuis was gestoken door een schorpioen. Het incident vond plaats in de gemeente Oulad Amer.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team