29 maart 2020 - 16:10 - Wereld
Abdelhadi Cecradi, jonge Marokkaanse wielrenner die sinds 15 juli 2018 met zijn fiets een tour door Afrika maakt, is eerder deze maand in Botswana door een boze olifant aangevallen.
De 23-jarige fietser werd bij de grens tussen Botswana en Zambia aangevallen. Toen hij met zijn fiets probeerde te vluchten botste hij tegen een boom. Hij liep daarbij een ernstige breuk op aan zijn rechterhand.
Cecradi kreeg hulp van de ambassade van Marokko in Zuid-Afrika. Met de plaatselijke autoriteiten werd geregeld dat hij naar een kliniek in Gaborone zou worden gebracht. Hij werd er afgelopen zondag met succes geopereerd en doet het naar omstandigheden goed.
De ziekenhuiskosten van de jonge wielrenner afkomstig uit Guelmim werden door het ministerie van Marokkanen in het Buitenland betaald.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen
Marokkaanse chauffeur gepakt met hasj in fruitsapdozen in Spanje
Rechterhand ’Turbo’ gearresteerd voor moord op man Rym Fikri