24 januari 2021 - 18:00 - Wereld
Een jonge vrouw in Spanje probeerde Marokko binnen te komen met een valse pcr-test. Twee dagen eerder was de vrouw nog positief getest op het coronavirus.
De vrouw zal terechtstaan voor valsheid in geschrifte en het in gevaar brengen van de volksgezondheid. Volgens de veiligheidsmaatregelen om het coronavirus tegen te gaan, moet de vrouw in haar eigen huis in quarantaine, meldt de Spaanse politie in een persbericht.
De Marokkaanse vrouw viel op omdat ze nogal nerveus en zenuwachtig overkwam. De douane heeft daarom extra aandacht aan haar documenten besteed, met name haar negatieve pcr-test.
De vrouw gaf uiteindelijk toe dat ze de uitslag heeft vervalst zodat ze alsnog kon reizen. Twee dagen daarvoor was ze nog positief getest op het virus. De vrouw en twee vrienden die haar naar het vliegveld hadden gebracht, zitten nu thuis in quarantaine.
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"