Zoeken

Marokkaanse vrouw omgekomen bij frontale aanrijding in Spanje

24 januari 2016 - 21:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse vrouw is zaterdagavond bij een zwaar verkeersongeval in het Spaanse Soria om het leven gekomen. Bij het ongeval kwamen nog twee andere mensen om.

Het ongeval gebeurde rond 21:00 uur op de nationale weg N-234. Twee auto’s botsten frontaal tegen elkaar volgens Spaanse veiligheidsbronnen. De Marokkaanse vrouw was op slag dood. De twee andere slachtoffers overleden iets later in het ziekenhuis.

Bij het ongeval raakten ook de twee kinderen van de 35-jarige Marokkaanse vrouw gewond. De jongen (13) en zijn zusje (7) werden naar het ziekenhuis vervoerd. Volgens Spaanse media is hun toestand niet levensbedreigend.

De oorzaak van het ongeval is nog niet duidelijk. De politie heeft een onderzoek gestart.

Lees meer

Kind omgekomen bij zwaar verkeersongeval in Mdiq

Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Mdiq en Fnideq in het noorden van Marokko is zaterdag een kind omgekomen.

Marokkaanse vrouwen komen om bij ongeval in Spanje

Drie Marokkaanse vrouwen zijn in de nacht van zaterdag op zondag bij een zwaar verkeersongeval ter hoogte van Mozarbez in Spanje omgekomen.

Marokkaan omgekomen bij zwaar verkeersongeval in Spanje

In het Spaanse Figueres zijn zaterdag bij een zwaar verkeersongeval zeven mensen omgekomen. Een van de slachtoffers is een Marokkaanse man.

Twee doden en 41 gewonden bij verkeersongeval in centrum Tan-Tan

Bij een verkeersongeval in het centrum van Tan-Tan zijn twee mensen omgekomen en raakten 41 anderen gewond.

Zwaar ongeval in Nador: 8 doden en 31 gewonden (video)

Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Nador zijn woensdagochtend acht mensen omgekomen en 31 anderen gewond geraakt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team