Zoeken

Marokkaanse vrouw in België probeert kinderen te vermoorden en pleegt zelfmoord

6 september 2017 - 17:40 - België

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een Marokkaanse vrouw heeft vorige week geprobeerd om haar drie kinderen te vermoorden in het Belgische Grâce-Hollogne. Jamila El Fatah pleegde vervolgens zelfmoord.

Fouad Moustaine ontdekte bij zijn terugkeer in de ochtend zijn drie kinderen van 9, 11 en 13 jaar met snijwonden aan de keel en het levenloos lichaam van zijn 44-jarige vrouw.

De drie kinderen werden naar het ziekenhuis afgevoerd en verkeren buiten levensgevaar volgens het parket in Luik. De vader werd door de politie verhoord en vrijgelaten. Hij was afwezig op het moment van de feiten.

Onderzoek bevestigde dat Jamila El Fatah haar twee zonen en haar dochtertje wilde vermoorden en vervolgens zelfmoord pleegde door zichzelf op te hangen. Haar lichaam zal naar Marokko worden gerepatrieerd om er te worden begraven.

Lees meer

Marokkaanse in Italië vermoordt dochter en pleegt zelfmoord

Een Marokkaanse vrouw heeft zondag haar dochter vermoord en vervolgens zelfmoord gepleegd in het Italiaanse Rome.

Moeder springt met twee kinderen van gebouw in Meknes

Een vrouw is afgelopen weekend in Meknes met haar twee kinderen van de derde verdieping van een gebouw gesprongen.

Marokkaanse pleegt zelfmoord en laat drie kinderen achter

Een 43-jarige Marokkaanse vrouw heeft in de nacht van zondag op maandag zelfmoord gepleegd op het dakterras van haar huis in Fkih Bensalah.

Zwangere vrouw pleegt zelfmoord in Berrechid

Een zwangere vrouw heeft afgelopen weekend zelfmoord gepleegd in de gemeente Oulad Sbah in Berrechid.

Drama in Azilal: moeder van drie kinderen pleegt zelfmoord

Een moeder van drie jonge kinderen heeft vorige week in haar huis in de wijk Oued Eddahab in Azilal zelfmoord gepleegd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team