Marokko krijgt tientallen aanvragen voor oefeninterlands
Sinds de kwalificatie van Marokko voor het WK-2018 in Rusland heeft de Marokkaanse voetbalbond tientallen aanvragen voor vriendschappelijke interlands binnengekregen.
20 november 2017 - 15:24 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft aan de Argentijnse voetbalfederatie gevraagd om de aanwezigheid van Lionel Messie tijdens het vriendschappelijk oefenduel tussen de twee landen in maart te garanderen.
Marokko eist eveneens de aanwezigheid van de bekendste Argentijnse internationals voor de wedstrijd. Dat bericht Al Akhbar.
Volgens de krant zijn de onderhandelingen al ver gevorderd en zullen de twee landen de interland spelen als ze niet in dezelfde groep voor het WK-2018 in Rusland terechtkomen. De loting van 1 december zal daar meer duidelijkheid over geven.
De wedstrijd zal waarschijnlijk in het stadion van Agadir worden gespeeld maar de voetbalbond twijfelt nog. Marrakech en Tanger staan ook op het lijstje.
De Marokkaanse voetbalbond wil met een interland tegen een "prestigieuze selectie" het imago van Marokko in het buitenland verbeteren en de kandidatuur van het koninkrijk voor de organisatie van het WK-2026 promoten.
Lees meer
Sinds de kwalificatie van Marokko voor het WK-2018 in Rusland heeft de Marokkaanse voetbalbond tientallen aanvragen voor vriendschappelijke interlands binnengekregen.
De Marokkaanse voetbalbond en Hervé Renard wensen een wedstrijd tegen Tunesië te spelen als voorbereiding op het WK-2018.
De Marokkaanse voetbalbond is op zoek naar de beste tegenstander in de wereld voor de Atlas Leeuwen en wenst daarom een wedstrijd tegen Argentinië te organiseren.
De Atlas Leeuwen zullen een vriendschappelijk interland tegen Servië in Londen spelen. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
De Atlas Leeuwen zullen vijf vriendschappelijke interlands spelen alvorens naar Rusland te vertrekken voor het WK-2018.