Opnieuw Marokkaanse militair vermoord in Centraal Afrika
Slechts enkele dagen na de aanval op een konvooi van de VN-vredesmissie Minusca is opnieuw een Marokkaanse blauwhelm in Centraal Afrika vermoord.
- Wereld
Twee Marokkaanse militairen zijn dinsdag bij een gewapende aanval nabij Bria in Centraal Afrika omgekomen.
De twee Blauwhelmen, een officier en een soldaat, namen in Centraal Afrika deel aan de Minusca vredesmissie van de Verenigde Naties.
Een derde Marokkaanse soldaat raakte gewond volgens persagentschap MAP.
De aanval werd gepleegd door een onbekende gewapende groep tegen een patrouille van het Marokkaans leger dat een benzinetransport beveiligde.
Lees meer
Slechts enkele dagen na de aanval op een konvooi van de VN-vredesmissie Minusca is opnieuw een Marokkaanse blauwhelm in Centraal Afrika vermoord.
De secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Antonio Guterres, heeft tijdens een bezoek aan het Centraal-Afrikaanse Republiek, een hulde gebracht aan de Marokkaanse...
Een Marokkaanse Blauwhelm van de Minusca vredesmissie van de Verenigde Naties in Centraal Afrika is zondag door een gewapende groep vermoord.
De Marokkaanse Blauwhelm die sinds een aanval op een konvooi van de VN-vredesmissie Minusca in Centraal Afrika werd vermist, is dood aangetroffen.
In Londen is maandag in een trein een gewelddadige islamofobe aanval gepleegd. Het slachtoffer zat in de trein toe hij door een onbekende met een mes werd gestoken.