Zoeken

Lichaam Marokkaanse slachtoffer aanslag moskee Quebec gerepatrieerd

5 februari 2017 - 15:57 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Het stoffelijk overschot van Azzedine Soufiane werd zaterdagavond van Quebec naar Marokko gerepatrieerd. Dat meldt het consulaat van Marokko in Montreal.

De repatriëringskosten en de reiskosten van de familie van Azzedine Soufiane naar Marokko en terug werden door de Marokkaanse autoriteiten betaald.

Azzedine Soufiane was een 57-jaar vader en eigenaar van een beenhouwerij in Quebec. Hij werd afgelopen zondag doodgeschoten bij een aanslag op de moskee van Sainte Foy.

Vrijdag werd een laatste eer bewezen aan de slachtoffers van de aanval in het bijzijn van Canadese verantwoordelijken en de consul generaal van Marokko in Montreal Habiba Zemmouri.

Bij de aanslag vielen zes doden en acht gewonden, waaronder drie Marokkanen.

Lees meer

Marokkaan Azzeddine Soufiane bij slachtoffers aanslag moskee Quebec

Azzeddine Soufiane is één van de slachtoffers van de aanslag op een moskee in Sainte-Foy in Quebec zondagavond. Bij de aanval vielen zes doden en acht gewonden.

Man krijgt 30 jaar celstraf voor brandstichting in moskee in Verenigde Staten

Een man is in de Verenigde Staten tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het stichten van brand in de moskee van Fort Pierce in Florida.

Duizenden tonen laatste eer aan slachtoffers aanslag moskee in Quebec

In het Canadese Montreal hebben duizenden mensen de begrafenis bijgewoond van drie van de zes slachtoffers van de terroristische aanslag op een moskee afgelopen weekend.

Zes doden bij aanslag op moskee in Canada

Bij een terroristische aanslag op de moskee van Sainte-Foy in Quebec zijn zondagavond zes mensen omgekomen. Acht mensen raakten gewond.

Nederlandse moskeeën vrezen aanslagen en sluiten deuren tijdens gebed

Moslims in de wereld zijn steeds banger voor islamofobe en racistische aanvallen. In Nederland hebben meerdere moskeeën na de aanslag op een moskee in Quebec, besloten hun...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team