Zoeken

Marokkaanse seriemoordenaar die eigen familie uitmoordde krijgt doodstraf

5 april 2014 - 20:22 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse seriemoordenaar werd woensdag door de rechtbank in Casablanca tot de doodstraf veroordeeld. De man werd schuldig bevonden aan de moord van drie mensen van zijn eigen familie.

De eerste moord vond plaats in 1980, toen de man zijn oom om het leven bracht om diens boerderij en eigendommen in Mediouna in handen te krijgen.

In 1993 vermoorde hij de bewaker van de boerderij, omdat die zijn misdaad had ontdekt en hem bij de politie wilde aangeven. Beide lichamen dumpte hij in een waterput op de boerderij.

De neef van de verdachte werd zijn derde slachtoffer. Ook hij kreeg vermoedens over de vreemde verdwijning van zijn oom en de bewaker.

De seriemoordenaar had na zijn laatste misdaad, documenten vervalst om de eigendom van zijn neef eveneens te bemachtigen.

Lees meer

Marokkaan krijgt 10 jaar cel voor broedermoord in Fez

De rechtbank in Fez heeft een 24-jarige Marokkaan tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn eigen broer.

Jonge drugsverslaafde snijdt moeder keel door in Marokko

Een 22-jarige man heeft vorige week een gruwelijke moord gepleegd in Casablanca. Onder de invloed van drugs heeft de jongeman zijn eigen moeder de keel doorgesneden.

Marokkaan krijgt doodstraf voor verkrachten en vermoorden meisjes

Een 22-jarige Marokkaan werd afgelopen donderdag door de rechtbank in Settat veroordeeld tot de doodstraf, voor de moord op twee meisjes. Sara, 8, en Amal, 10, werden misbruikt...

Seriemoordenaar gearresteerd in Kenitra

Een man die wordt verdacht van meerdere moorden, waaronder de moord op zijn eigen vrouw, werd in Kenitra gearresteerd.

Doodstraf voor man die eigen familie uitmoordde in El Jadida

De man die in april tien leden van zijn eigen familie had vermoord in de regio van El Jadida is deze week tot de doodstraf veroordeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team