Zoeken

Winkelier keel doorgesneden in Casablanca

30 maart 2014 - 21:21 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een man van rond de 50 jaar werd dinsdagochtend dood aangetroffen in zijn winkel in Casablanca.

Een klant vond de dode man wiens keel was doorgesneden. Volgens de politie werd de man letterlijk geslacht.

De vermeende dader werd donderdag door de politie gearresteerd. Dezelfde dag vond een reconstructie van de misdaad plaats. Volgens politiebronnen is de dader de 22-jarige medewerker van de vermoorde winkeleigenaar.

De jongeman bekende de moord. Hij was naar eigen zeggen net door het slachtoffer ontslagen zonder vergoeding. Hij was na zijn misdaad, met het geld van de kas gaan lopen, ruim 30.000 dirham.

Lees meer

Marokkaanse Al Capone achter de tralies

Weld Saleh, populaire illegale alcoholverkoper in Derb Sultan, werd in Casablanca gearresteerd. De 24-jarige man werd al maanden gezocht door de politie.

Marokkaanse vrouwen gepakt met cocaïne in vagina

Twee Marokkaanse vrouwen zijn met cocaïne betrapt op de luchthaven van Casablanca. De vrouwen hadden de drugs in hun vagina verstopt.

Levenslang voor kindermoord in Taroudant

Een man werd tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor het verkrachten en vermoorden van zijn 8-jarig zoontje in Taroudant.

Bejaarde vrouw in coma na verkrachtingspoging in Marokko

Een 75-jarige vrouw ligt in coma na een verkrachtingspoging door een man van ongeveer dertig jaar, in de wijk Sokoma in Marrakech.

Marokkaan ontsnapt aan moordpoging voor sigaret in Italië

Een 41-jarige Marokkaan werd in de Italiaanse stad Turijn bijna vermoord omdat hij aan een landgenoot een sigaret had geweigerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team