20 oktober 2015 - 18:05 - Marokko
Marokkaanse schrijver Abdellatif Laabi en zijn vrouw Jocelyne zijn in hun woning in Harhoura door een man met een mes aangevallen.
Het koppel bevestigde de agressie na de publicatie van de informatie door Alyaoum24. Beiden zaten in hun salon toen ze een geluid hoorden in de voortuin van hun villa. Toen Abdellatif Laabi ging kijken werd hij met veel geweld door een man met een mes aangevallen. De man vroeg hem geen geld of andere waardevolle spullen en nam enkel zijn telefoon af.
De verdachte viel vervolgens de vrouw van de schrijver aan. Hij sloeg haar op het hoofd met een vaas. Daarna sloot hij het koppel in de villa op en probeerde weg te vluchten.
Buren hoorden het koppel echter om hulp roepen en overmeesterden de verdachte. De politie zoekt nu uit of hij voor een opdrachtgever werkte en wat zijn motivaties waren. Abdellatif en Jocelyne werden naar het ziekenhuis vervoerd met verwondingen aan het hoofd en in de nek.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader