Verdachten van drugshandel aangehouden in Nador
De politie heeft dinsdag in Nador twee mannen aangehouden voor diefstal en handel in psychotrope middelen.
- Marokko
De politie heeft zaterdagavond in de hoofdstad Rabat een man en zijn vrouw gearresteerd voor drugshandel. De twee werden betrapt met 3749 psychotrope middelen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was het koppel al bekend bij de politie voor drugshandel. Beiden waren zelfs al veroordeeld voor gelijkaardige feiten.
Het koppel werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek. De politie probeert de oorsprong van de drugspillen te achterhalen.
Zondag had de politie in Tetouan ook al een vrouw aangehouden met 3600 psychotrope pillen. Haar medeplichtigen worden nog gezocht.
Lees meer
De politie heeft dinsdag in Nador twee mannen aangehouden voor diefstal en handel in psychotrope middelen.
Een kandidate voor de gemeenteraadsverkiezingen in Fnideq is eerder deze week bij de grens met Sebta gearresteerd voor drugshandel.
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
In het Marokkaanse Temara hebben agenten dinsdag een politievrouw gearresteerd voor overspel. Zij werd op heterdaad betrapt met haar minnaar.
De politie heeft donderdag in Tetouan drie verdachten gearresteerd met 660 drugspillen. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.