Agent pleegt zelfmoord in Taounate
Het lichaam van een agent werd enkele dagen geleden in zijn woning in Taounate aangetroffen. De politie gaat uit van een zelfmoord.
- Marokko
Een Marokkaanse rechtbank heeft donderdagavond besloten een politieman naar een psychiatrisch ziekenhuis te sturen omdat hij de nationale instellingen had beledigd.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de man in een psychiatrische instelling in Inezgane opgenomen « vanwege zijn geestelijke ziekte ».
De agent had een filmpje op Facebook gedeeld waarin hij « schadelijke uitspraken » hield over de nationale instellingen.
De DGSN stelt dat de agent in het verleden al was behandeld voor mentale problemen. Een medische commissie van de veiligheidsdienst zal over enkele dagen beslissen over zijn « administratieve situatie ».
Lees meer
Het lichaam van een agent werd enkele dagen geleden in zijn woning in Taounate aangetroffen. De politie gaat uit van een zelfmoord.
Zes patiënten van het psychiatrisch ziekenhuis van Tanger zijn vrijdagochtend ontsnapt.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een politieman geschorst die voor verkrachting wordt vervolgd.
Een politieman is in de wijk Hay Hassani in Casablanca door zijn collega’s gearresteerd op verdenking van corruptie.
Een Marokkaanse politieman is maandag dood aangetroffen in zijn woning in Sidi Slimane. De agent zou zichzelf hebben opgehangen.