Zoeken

Marokkaanse politieagenten moeten discreter zijn op Facebook

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokkaanse politiemensen moeten discreter zijn op sociale media. Ze mogen hun eigen naam niet gebruiken en geen persoonlijke gegevens publiceren.

Volgens Assabah heeft de nationale veiligheidsdienst DGSN het gebruik van sociale media niet verboden maar vraagt aan zijn personeel om er voorzichtiger mee om te gaan.

Politiemensen mogen geen informatie plaatsen waarmee ze zouden kunnen worden geïdentificeerd. Ook over hun baan, werkuren, interventies enz. mogen de agenten niets delen. Dergelijke informatie zou namelijk door criminele bendes of terroristische groeperingen kunnen worden gebruikt.

Lees meer

Smile, je wordt door de politie gefilmd (video)

Agenten van de Marokkaanse Gendarmerie hebben sinds enkele dagen kleine camera’s mee waarmee ze interventies bij verkeersovertredingen kunnen filmen.

Terrorisme: geen onmiddellijke dreiging in Marokko

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft berichten over een imminente terroristische dreiging in Casablanca en Marrakech op sociale media ferm ontkend.

Marokko verbiedt politieke peilingen

In aanloop van de parlementsverkiezingen in Marokko heeft het ministerie van Binnenlandse zaken besloten de publicatie van politieke peilingen te verbieden.

Marokkaanse politie gaat hotelklanten controleren

Hotels en andere toeristische instellingen in Marokko zullen in de toekomst systematisch informatie over hun klanten aan de politie moeten doorspelen.

Agenten in Marokko geschorst voor gebruik politiewagen buiten werkuren

Twee politiemannen in Marokko werden onlangs geschorst omdat ze buiten de werkuren hun functiewagen hadden gebruikt voor persoonlijke verplaatsingen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team